Formulare online

Anunţuri

Anunţuri concursuri

Primaria Costuleni gazda colindatorilor

In aceasta perioada Primaria Costuleni si-a deschis usa pentru colindatori si grupuri de elevi ce au pus in scena datini si obiceiuri specifice sarbatorilor de iarna. Drept rasplata acestia au primit dulciuri si cadouri.Primaria Costuleni gazda colindatorilor

INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Transparența Fondurilor Europene și Guvernamentale

CONTRACT DE FINANȚARE ACHIZIȚIONARE UTILAJE

Contract de finanțare ACHIZIȚIONAREA DE UTILAJE PENTRU DOTAREA SERVICIILOR DE GOSPODĂRIRE LOCALĂ LA NIVELUL COMUNEI COSTULENI, JUDEȚUL IAȘI”

Documente pdf
CONTRACT DE FINANȚARE,, ACHIZIȚIONARE DE UTILAJE PENTRU DOTAREA SERVICIILOR DE GOSPODĂRIRE LOCALĂ LA NIVELUL COMUNEI COSTULENI, JUDEȚUL IAȘI”

Data creare: 10-11-2021 12:15:04

Bine aţi venit!

Sediul nou Primaria CostuleniComuna Costuleni este situata in partea de sud-est a judetului Iasi, la o distanta de 23 km de municipiul Iasi, pe soseaua Iasi-Raducaneni-Husi.

Stema comunei Costuleni, judeţul Iași

Stema comunei CostuleniStema comunei Costuleni, judeţul Iași

MONITORUL OFICIAL LOCAL

GHID PENTRU UTILIZAREA GHISEULUI.RO PRIVIND PLATA TAXELOR ÎN REGIM ONLINE